Dildo – czy przydaje się podczas stosunku?

338

Zabawki erotyczne na rynku pojawiają się już od kilku lat i wraz z upływem czasu po prostu zyskują na popularności. Mimo łatwej dostępności i szerokiego asortymentu, jaki możemy kupić, niektórzy z nas nadal mają obiekcję, czy sprawiać sobie taki rodzaj gadżetów. Często kojarzą się z samotnością i indywidualna masturbacją albo z podstarzałymi pannami, które nigdy nie miały partnera. To akurat jest prawda, produkty z sex-shopów sprawdzają się do zabaw ze samym sobą, ale mają również wiele zastosowań podczas zabaw we dwoje.

Dildo-co to za rodzaj zabawki?

Dildo to sztuczny penis. Występuje w przeróżnych formach, wielkościach i kształtach. Na rynku znajdziemy zarówno te bardziej fantazyjne zabawki, jak i klasyczne, proste formy. Wybór w tej kategorii zależy od nas i od naszych preferencji, bo gadżety erotyczne są po to, by sprawiać nam przyjemność. Mogą być wykonane z higienicznego silikonu, metalu lub też plastiku i praktycznie odwzorowywać męskiego członka. Jednak nie muszą być stosowane wyłącznie przez kobiety, sprawdzą się również w dłoniach mężczyzny.

Zabawa we dwoje

Klasyczny seks taki jak na filmyporno.tv potrafi zapewnić wiele uniesień i przyjemności, ale z czasem jest dobrze do sypialni wnieść coś nowego, co rozpali na nowo w nas ogień. W tym temacie może się przydać właśnie dildo. Marzysz o jeszcze bardziej intensywnej stymulacji albo chcesz się przekonać, jak to jest, kiedy dwójka mężczyzn pieści Twoje ciało, ale boisz się odważyć i zaprosić kolejną osobę do łóżka? Postaw właśnie na sztucznego penisa, którego ze swoją połówką wykorzystasz do spełnienia fantazji.

Przyjemność dla mężczyzn

Zabawki erotyczne nie są stworzone wyłącznie z myślą o kobietach. Wiele z nich powstało także, by podniecać i stymulować mężczyznę. Wiele Panów w myślach marzy o spróbowaniu seksu analnego, jednak boją się doświadczyć tego naprawdę. Z pomocą w tej sprawie może przyjść dildo, które wcale nie musi przypominać prawdziwego penisa. Może natomiast otworzyć nas na nowe doznania i poznać przyjemność z takiego seksu, o jakim tylko zdarza się skrycie myśleć.

Ułatwienie dla Pań

Zostając przy homoseksualnych myślach, warto wziąć również pod uwagę, że takie wypełnienie przyda się dwóm kobietom, które postanowiły zabrać się razem za cielesne igraszki. Sprawdzi się również w momentach, w których Twój partner wyjedzie w delegacje i będzie mógł Cię podniecać swoim głosem. Możecie wtedy spróbować takiego stosunku na odległość i cieszyć się bliskością mimo tego, że być może dzielą Was setki kilometrów.

Podsumowanie

Dildo jest przydatne. Zarówno dla osób, które żyją bez partnera, jak i dla tych, którzy są w związku. Może otworzyć przed nami ścieżki do krainy prawdziwej rozkoszy i nowych doznań. Czy to w postaci podwójnej penetracji, czy przy seksie analnym lub też klasycznej, czułej masturbacji. Realizacja naszych pragnień jest niezwykle ważna, ponieważ pozwala nam na poczucie spełnienia i bycia sobą. Zabawki erotyczne mają nam to zadanie ułatwić, więc czemu z nich nie korzystać, jeżeli jest okazja? Wystarczy się trochę odważyć.