Dlaczego coraz mniej osób udaje się do sklepów erotycznych?

181

Mimo iż nasz kraj powoli staje się bardziej ,,zachodni” to i tak większość osób uważa akurat chodzenie do seks shopów za coś, co nie jest koniecznie czymś, co chcieliby zrobić. Dlaczego więc coraz mniej osób chodzi do seks shopów? O tym dowiesz się już za chwilę!

Seks shopy mają tylko jedną zaletę

Oczywiście decydując się na zamówienie bielizny erotycznej przez Internet, podejmujemy ryzyko, że zamówiona przez Ciebie zabawka erotyczna, nie jest odpowiednia, a potem będziesz musiał czekać, aż sprzedawca odeśle ci dobry towar, nieprawdaż? Nie wspominając o tym, że jeśli pójdziemy z Twoją partnerką do sklepu z bielizną erotyczną, to będziesz mógł wypróbować z partnerką bieliznę, czy aby na pewno pasuje – można wręcz rzec, że wtedy będzie mogła wyglądać choć na chwilę jak te aktorki, które grają w filmach porno. Jednakże na tym zalety głównie się kończą, z racji tego że ciężko nie zauważyć problemu, jakim jest potencjalne zauważenie kogoś ze znajomych, kiedy akurat wychodzimy z takiego sklepu.

Strony internetowe oferują większą dyskrecje

Co prawda większość firm oferuje bardzo staranne zabezpieczone przed nieproszonymi ,,oczyma” sposoby transportu, ale zawsze warto sprawdzić dwa razy, czy na pewno tak jest. Dlatego przed dokonaniem zakupu zawsze warto sprawdzić, czy w danej firmie zdarzają się przypadki takich skandali, co łatwo sprawdzić czytając recenzje o danej firmie. Zapewnia to pewien stopień oceny przy odbiorze naszych zabawek, np. Jeśli stwierdzisz, że przedmiot został zapakowany w określony sposób, od razu wiesz, co to jest, co jest nieprzyjemne.

Ważne jest również to, że jeśli złożyliśmy zamówienie, to przed użyciem warto sprawdzić, czy produkt jest dobrze zapakowany. Nie wspominając o podstawowych zasadach, takich jak higiena przed użyciem, bo tylko w ten sposób możemy zagwarantować, że stosowanie takich produktów jest w pełni bezpieczne i nie wpłynie na nas w żaden sposób. Z drugiej strony, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się jak najszybciej z obsługą klienta. W ten sposób zapewnisz maksymalne bezpieczeństwo, aby zapobiec używaniu produktów, które mogą przenosić jakąkolwiek chorobę weneryczną, która byłaby dla ciebie groźna.

Czy warto jest więc chodzić do seks shopów?

Tak naprawdę zależy to tylko od ciebie. Robienie zakupów przez internet zazwyczaj o wiele prostsze, oraz bardziej dyskretne, ale z drugiej strony jeśli chcesz kupić coś, co będziesz musiał później nosić, to lepiej jest najpierw to przymierzyć, prawda?