Gra wstępna – poradnik dla opornych (facetów)

187

Faceci zwykle ignorują grę wstępną. Kobiety traktują to bardzo poważnie, a dzieje się tak, ponieważ obie płci mają różne etapy przygotowania do seksu. Zwykle sama penetracja wystarcza, aby zaspokoić potrzeby mężczyzn, jednakże w wypadku kobiet jest to nieco inaczej. Dlatego też dziś przedstawiamy ci, w jaki sposób możesz zadowolić swoją kobietę w łóżku!

Gra wstępna – poradnik dla opornych (facetów)

Kobiety potrzebują więcej czasu przy grze wstępnej

Szacuje się, że ich zapotrzebowanie jest dziesięciokrotnie większe niż u mężczyzn. Panie też często mają też większą wyobraźnię seksualną. Penetracja dla nich jest po prostu najwyższym osiągnięciem intymności i nie są od razu na nią gotowe. Żeńskie narządy płciowe są znacznie bardziej skomplikowane niż męskie, bo potrzebują więcej czasu i energii, aby seks był satysfakcjonujący.

Odpowiednie ukrwienie jest ważne dla odczuwania przyjemności. Można to osiągnąć poprzez długotrwałe pieszczoty i masaż erotyczny. Ważne jest również, aby zachować dobry nastrój i zrelaksować się. Kobiety lubią długotrwałą grę wstępną, ponieważ mogą wzmocnić zmysły i seks wtedy też staje się przyjemniejszy.

Twoja pani zwykle oczekuje na więcej uwagi

Chcą czuć się bezpiecznie, i akceptowane przez swoich partnerów. Mężczyzna, który koncentruje się na grze wstępnej, pokazując kobiecie, że mu na niej zależy. Wtedy poczuje się bardziej pewna siebie i gotowa do pełniejszego doświadczania przyjemności.

Dobra gra wstępna przynosi kobietom korzyści fizyczne ale i psychiczne. Oprócz lepszego zaspokojenia potrzeb fizycznych może również umożliwić nawiązanie lepszych relacji w związku, co jest dobrym sposobem na uzyskanie poczucia szczęścia.

Każdy chce czuć ekscytację

Oczywiście każdy chce mieć przyjemny stosunek seksualny z ukochaną osobą. Nasz perfekcyjny związek musi zrealizować nasze marzenia i wizję szczęśliwego życia, ale z biegiem czasu może nam to nie wystarczyć, dlatego też warto urozmaicać swoje życie erotyczne za pomocą nowych pozycji, zabawek erotycznych, bądź innych sposobów na to, aby lepiej się nawzajem zaspokoić.

Masaż erotyczny

Naturalnie przed chwilą o nim wspominaliśmy, ale odpowiedni masaż może sprawić, że twoja kobieta będzie o wiele bardziej chętna na seks. Pamiętaj jednak o tym, aby najpierw nauczyć się masować, z racji tego że jeśli zaczniesz robić to bez doświadczenia, to istnieje spora szansa na to, że ją po prostu skrzywdzisz, a to błąd podczas seksu, który partnerka może ci nie wybaczyć. Dlatego też obejrzyj kilka poradników, jak to robić, aby nie skrzywdzić swojej partnerki podczas pierwszego masażu.