Idealny partner – jak go znaleźć?

252

Znalezienie idealnego partnera na pewno jest łatwiejsze dla kobiet, no ale czasami jest to nawet niemożliwe, no chyba że będziecie wytrwale i uparcie dążyć do celu. No ale kończąc te dywagacje – jakie są najlepsze sposoby na to, aby znaleźć mężczyznę, o którym marzycie?

Idealny partner – jak go znaleźć?

Bądź otwarta na nowe kontakty

Bez tego, oraz bez normalnej rozmowy, zainteresowani tobą mężczyźni szybko przestaną się tobą interesować, a tym bardziej wchodzić z nami w jakieś bliższe relacje. Dlatego też oprócz dbania o siebie powinnaś zadbać również o to, aby rozmowa była też interesująca również dla niego, ponieważ jeśli zaczniesz mówić o kwestiach które są mało interesujące dla niego, to zazwyczaj nie osiągniesz przez to nic, a co więcej – twój przyszły facet być może straci tobą zainteresowanie – pamiętaj – to idzie w obie strony.

Zacznij od siebie

Mężczyźni lubią kobiety które otwarcie pokazują zainteresowanie, oraz przy których mogą czuć się ,,prawdziwymi mężczyznami”, czyli również będą mogli dbać o nie. Mężczyźni potrafią również wyczuć twoje zdenerwowanie, jednakże wiele kobiet, nie wie jak ocenić czy mężczyzna jest zainteresowany potencjalnym związkiem z nią. Naturalnie większość mężczyzn nie odmówi ci – kiedy zapytasz ich czy są zainteresowani, jednakże pamiętaj, że w większości jest to słaba partia. Przy wysokiej klasy facecie to ty musisz się starać, ponieważ on zawsze może wymienić cię na ,,nowszy model” – dlatego też pamiętaj o tym, że lepiej jest znaleźć kogoś w podobnej kategorii ,,piękności”.

Dobrym sposobem na szukanie idealnego partnera jest rozpoczynanie kontaktu z płcią przeciwną. Jeśli w oczach faceta będziesz atrakcyjna, na pewno będzie chętny pociągnąć rozmowę dalej, jednakże pamiętaj o tym, że jeśli będziesz go ignorowała, to raczej duże szanse na związek nie masz – ponieważ po prostu znajdzie sobie inny obiekt westchnień – a ciebie pozostawi daleko w tyle.