Jak zacząć rozmawiać z panienkami?

211

Większość facetów nie potrafi rozmawiać z kobietami. W dzisiejszych czasach, aby znaleźć sobie dziewczynę jest to absolutny mus. Kiedyś, kontakty z kobietami były utrudnione przez normy socjalne tamtych czasów, ale żyjemy już w dwudziestym pierwszym wieku, gdzie posiadamy coś takiego jak internet, co może nam pomóc w tym trudnym zadaniu. Jak więc zacząć rozmawiać z kobietami?

Jak zacząć rozmawiać z panienkami?
Jak zacząć rozmawiać z panienkami?

Traktuj je z szacunkiem

Kobiety bardzo nie lubią kiedy ktoś traktuje je jak przedmiot, bądź też zabawkę albo dziwkę z filmów erotycznych. Niestety ale wielu facetów popełnia właśnie ten błąd, przez co niweczy sobie jakiekolwiek szanse na poznanie fajnej kobiety w swoim życiu. Z resztą gwizdanie na kobietę bądź rzucanie jakimś oklepanym tekstem. To może nam przysporzyć przypięcie łatki zboczeńca oraz kogoś kto molestuje kobiety – co nie jest chyba pożądane przez większość facetów.

Dowiedz się co ją interesuje

Panowie – rozmowa z kobietą o typowo męskich sprawach w 99 procentach przypadków nie przysporzy wam jej sympatii, a wręcz przeciwnie – kobieta uzna was za buca, który jest wyłącznie skupiony na sobie, ale przecież wy tylko chcieliście się ,,tylko zaprzyjaźnić”. No to niestety źle trafiliście, bo w ten sposób nigdzie nie dojdziecie. Musicie się nauczyć elokwencji a oprócz tego w ogóle zainteresować się kobietą, co ona lubi, może nawet o tym nie wiesz, ale ona lubi na przykład wyścigi samochodowe (o ile ty tym też się interesujesz) ale spłoszyłeś ją głupią gadką o czymś niezbyt interesującym.

Spraw, aby poczuła się komfortowo w twojej obecności

Wiele kobiet (facetów z resztą też) ma tendencję do przeceniania swojej urody oraz atrakcyjności, dlatego też często dobrym pomysłem jest jasne oznajmienie jej, że nie szukasz z nią związku. Rozluźni to ją i przestanie na ciebie się patrzeć w stylu ,,o, on chcę coś ode mnie – wiadomo co, ale ja mu tego nie dam, jest za xyz”.

Zacznij się udzielać w grupie wolontariuszy

To zaskakujące, jak wiele kobiet udziela się w wolontariacie. Poza tym, oprócz tego że będziesz w stanie poznać nowe osoby, być może i spodoba ci się pomaganie osobom potrzebującym.

Źródło: sex blog