Jakie błędy popełniają faceci podczas seksu?

271

Nie da się ukryć, że mimo iż Panowie zawsze przechwalają się ,,że jacy to oni nie są podczas seksu” ale rzeczywistość potrafi wyglądać zupełnie inaczej, ponieważ niektórzy faceci popełniają błędy, które całkowicie odbierają partnerce całą przyjemność z seksu. A o jakie błędy chodzi? Tego dowiecie się już za moment!

Jakie błędy popełniają faceci podczas seksu?

Niedbałość o swój wygląd

Panowie często popełniają ten błąd że nie dbają o swoją higienę osobistą, co koniec końców sprawia, iż zamiast skupić się na tym, żeby zadbać o nią przed stosunkiem, zazwyczaj po prostu tego nie robią, a to potrafi zepsuć cały nastrój i efekt końcowy dla partnerki. Kobiety przed stosunkiem zazwyczaj zwracają uwagę na to, jaką partner trzyma higienę osobistą. A jeśli wasza partnerka mówi wam, że powinniście się umyć – to nie szukajcie dziury w całym, i po prostu to zróbcie, bo w innym wypadku wasza partnerka po prostu przestanie chcieć uprawiać z wami seks, co może w przyszłości skończyć się kłótnią albo nawet rozstaniem.

Brak rozmowy przed seksem

Nawet najlepsza partnerka przed seksem nie jest w stanie przewidzieć wszystkich waszych potrzeb seksualnych, dlatego też warto przed seksem porozmawiać z nią o tym, co sprawi Ci największą przyjemność. Tego typu zwierzenia wcale nie muszą być krępujące, jednakże pamiętajcie o tym, żeby nie robić tego podczas seksu, kiedy partnerka skupia się właśnie na nieco innej części waszego ciała, inaczej po prostu może wyjść coś, czego się wstydzicie przed partnerką

Brak eksperymentowania

Często zdarza się tak, że niektórzy mężczyźni mimo iż mają pomysły na lepszy seks – tego nie wykorzystują. Eksperymentowanie w łóżku oznacza, że partnerowi zależy na drugiej osobie i chce jakość urozmaicać życie erotyczne. W końcu w ten sposób okazuje swoje starania. Nawet jeśli pomysł czasami nie zostanie zaakceptowany przez partnerkę, warto wówczas o tym porozmawiać. Podejście do tematu z brakiem inicjatywy w tym wypadku sprawi, iż partnerka przestanie mieć ochotę na seks, a koniec końców na związek. A nikt nie lubi rozstań, prawda?