Sex randki online – czy warto jest z tego skorzystać?

211

Niektóre osoby, z racji tego że nie mają ochoty na następny związek, bądź też nałogowo zmieniają partnerów często decydują się na taką formę urozmaicania swojego życia erotycznego. Czy warto jest mimo wszystko korzystać z seks randek? O tym dowiesz się już za chwilę!

Osoby które zaczynają z sex randkami często nie wiedzą, czego chcą

Wynika to głównie z szerokiego wachlarza dostępnych opcji, więc przesuwając palcem po ekranie trudno jest określić na początku, czego chcemy. Mężczyźni i kobiety zazwyczaj szukają między sobą partnerów w innej klasie społecznej, więc trudno jest im znaleźć interesującą osobę – niestety często kończy się to na randce, która nawet się nie kończy się seksem – głównym problemem w tej sytuacji jest brak odpowiedniego dostosowania siebie do danej sytuacji – ponieważ większość osób jest nauczona konsumenckiego podejścia, czyli ,,nie ważne jak wyglądam, zapłacę i mam” – no nie, tutaj niestety tak to nie działa, więc nic dziwnego że wiele osób może mieć problemy z tym, aby wykombinować zdjęcia erotyczne od swojej wybranki, kiedy już rozmowa się rozwinie. 

Czy warto?

To wszystko zależy od Ciebie – większość osób, które zdecydują się to zrobić, jest już zdecydowana, więc jeśli szukasz seks randki, musisz najpierw wziąć pod uwagę zachowanie tej drugiej strony, czy aby na pewno jest na to chętna. Oczywiście nie oznacza to, że nie warto próbować – bo w końcu ten się nie myli, co nic nie robi. Oczywiście inną opcją jest oglądanie filmów pornograficznych, więc to już od ciebie zależy, jaką drogę obierzesz.

Najlepszy sposób na seks randki?

W Polsce istnieje kilkanaście serwisów randkowych. Szacuje się, że używa ich lub używa około 5 milionów ludzi. Generalnie założenie konta jest bezpłatne, ale zwykle wymagają one pewnej opłaty. Badania pokazują, że mężczyźni często źle rozumieją intencje kobiet – naturalnie część z nich chce seksu, ale w większości wypadków faceci nie są w stanie tego wyłapać, ponieważ podchodzą do tematu w stylu ,,każda chce ze mną uprawiać seks” co niekoniecznie jest faktem. Dlatego też warto jest podejść do tego tematu z innej strony, mianowicie nie robiąc sobie nadziei na coś więcej, ponieważ tak naprawdę trzeba być niezmiernie wyjątkowej urody, aby kobiety same pchały nam się do łóżka.

Jeśli nie masz urody – poćwicz gadkę!

Nie da się ukryć, że jeśli chcesz znaleźć się w łóżku z piękną dziewczyną, to musisz wiedzieć, jak ją przedtem tam ,,zaciągnąć” – a w dzisiejszych czasach jedynym sposobem na to jest odpowiednie ,,bajerowanie”. Dlatego też najlepiej będzie, jeśli zaczniesz rozmawiać – na przykład przez sex komunikatory z kobietami typu showup – dzięki temu stopniowo zdobędziesz odpowiednie doświadczenie, które będzie ci potrzebne do tego, aby zaciągnąć którąś do łóżka.