Jak dbać o nowy związek? – Poradnik

184

Dbanie o zupełnie nowy związek często jest wyzwaniem, z racji tego, że istnieje wiele kwestii, o których tak naprawdę możesz nie wiedzieć, bądź też mieć z tym problem. W końcu nic dziwnego, ponieważ utrzymanie związku jest najtrudniejsze właśnie na początku. Jak więc o niego dbać? O tym przekonasz się już za chwilę!

Jak dbać o nowy związek? – Poradnik

Pamiętaj, że słowa mogą zranić

Niestety, ponieważ możemy sprawić, że inna osoba się rumieni lub ta, którą wybierzemy, nienawidzi nas, a także może sprawić, że ta, którą wybierzemy, będzie chciała trzymać się od nas z daleka, więc to prawda. Jak prowadzisz rozmowę. Ale zanim zaczniesz rozmawiać ze swoim partnerem, podamy Ci kilka sugestii, jak z nim porozmawiać. Najpierw musisz zrozumieć obecne emocje swojego partnera. Lepiej dla ciebie. W końcu może nie wszyscy wiedzą, że jeśli partner jest w złym nastroju, pragnienie miłości zmniejszy się, prawda?

Bądź subtelny

Oczywiście niektórzy partnerzy lubią pikantne rozmowy, a nawet wspólnie oglądają filmy porno, ale nie jest to zbyt częste, więc rozmawiaj powoli, rozmawiając z subtelnymi tematami. W miarę postępu rozmowa będzie emanować subtelnymi konotacjami seksualnymi, a jednocześnie Spraw, abyś był szczęśliwy i elokwentny. Oczywiście dobre zrozumienie języka flirtowania jest również bardzo przydatne, więc jest łatwiejsze do przeczytania lub oswojenia niż słowo amator. Dobra, wróćmy do tematu. Jeśli nasz rozmówca jest usatysfakcjonowany i prawidłowo prowadził rozmowę, a my elokwentnie używamy „właściwych słów”, to mamy dobrą okazję do rozpalenia pożądania i miłości do partnera.

Ustal plan, z jakim będziecie się rozwijać

Przedstawcie sobie nawzajem ciekawe sugestie, na przykład robienie czegoś razem lub (nawet raz w tygodniu) zwiedzanie ciekawych miejsc. Innym pomysłem może być wspólne gotowanie lub rozpoczęcie projektu, który wymaga koordynacji dwóch partnerów. Od remontu mieszkania po dekorację ciała partnera – wszystko jest w porządku. Oczywiście znalezienie wspólnych hobby nie jest łatwe, ponieważ jedna strona może czuć, że druga strona je ogranicza. Oczywiście tak nie jest, więc dostosuj swoje tempo do tempa twojego partnera. W ten sposób będziesz się dobrze bawić, a dzięki temu Twój nowy związek będzie bardziej harmonijny.

A co może zepsuć twój związek?

Jednym z możliwych powodów przerwania początkowej, udanej relacji może być to, że nie chcemy ujawniać naszych potrzeb, czyli nie możemy być na siebie otwarci. W końcu, jeśli nie podejmiemy ryzyka, nie będziemy się martwić odrzuceniem lub nieuczciwie powiemy, czego potrzebujemy, ten związek się rozpadnie. Zwłaszcza, że zazwyczaj myślimy, że jeśli ta osoba nas kocha i jesteśmy dla niej naprawdę ważni, to powinna znać nasze potrzeby. Tylko w ten sposób możemy znaleźć prawdziwą miłość i uczynić nasz związek trwałym. W końcu w dzisiejszych czasach trudno o dobrą osobę, nie mówiąc już o tym, że koronawirus może uniemożliwić wielu parom znalezienie naprawdę dobrego partnera.