Randkowanie w internecie – jak nie wpaść na kogoś złego?

217

To normalne w dzisiejszych czasach, że w niektórych przypadkach, osoby totalnie nie pasujące do siebie łączą się w pary. Jednakże większość takich ,,pomylonych randek” można byłoby uniknąć, gdyby pary trzymały się kilku prostych zasad. Jak więc nie wpaść na kogoś, kto nie jest nam przeznaczony w czasie randkowania online?

Randkowanie w internecie – jak nie wpaść na kogoś złego?

Duży pośpiech

Pośpiech to również domena naszych czasów, jednakże nie we wszystkim jest on aż tak świetny. Dużo szkód może przede wszystkim wyrządzić nam, kiedy randkujemy w internecie. Każdy blog dla dorosłych ma na swojej stronie przynajmniej kilka opowiastek o nietrafionych związkach, które zostały zapoczątkowane w internecie. Cóż, większość z tych błędów dałoby się naprawić, gdyby nie to, że spora liczba osób po prostu nie ma ochoty czekać, i albo od razu lądują w łóżku po kilku randkach, albo również od razu wchodzą w związek.

Dowiedz się – czego chcesz

Rzucanie się na głęboką wodę w przypadku randkowania nie jest dobrym pomysłem, z racji tego że w takim wypadku tak naprawdę zaczniesz chcieć wszystkiego, jednocześnie nie dając nic. Owszem, każdy chciałby mieć mega seksownego partnera, który potrafi nas zadowolić w łóżku, zna nasze wszystkie problemy oraz we wszystkim nam pomaga. Jednakże musimy tutaj zniszczyć Twoją iluzję – nie ma czegoś takiego jak ,,idealny partner”. To bujda na kółkach wypracowana przez pornografię oraz sztuczną modę. Twój partner na pewno będzie miał swoje wady, ale to tylko od ciebie zależy, czy będziesz w stanie je zaakceptować, czy też sprawią one, że nie będziesz chciał kontynuować znajomości z taką osobą. Realistyczne określenie swoich celów w związku, to pierwszy etap, który często jest pomijany przy randkowaniu w internecie.

Czas – bez tego nie znajdziesz dobrego partnera

To normalne, że szukanie dobrego partnera może zająć naprawdę sporo czasu. Niektórym zajmuje to miesiąc, innym rok, a inni nie znajdują takiego partnera wcale. Nie warto jest brać ,,pierwszej-lepszej” osoby, ponieważ w ten sposób możesz srogo się przejechać, co nie będzie zbyt przyjemne – a na dodatek sporo możesz na tym stracić. W końcu wychowanie dziecka kosztuje, więc pamiętaj również o …

Podstawowe zasady bezpieczeństwa

Naprawdę wiele osób je lekceważy, co jest sporym błędem. Wystarczy wspomnieć tu na przykład o tym, że wiesz, że będzie seks? To kup prezerwatywy. Chcesz się spotkać z nieznajomą osobą? Zrób to w miejscu gdzie jest dużo osób, na przykład w kawiarni w centrum.